Item image

Hotel LION

Hours Open:
Monday:
00-24h
Tuesday:
00-24h
Wednesday:
00-24h
Thursday:
00-24h
Friday:
00-24h
Saturday:
00-24h
Sunday:
00-24h
Contact owner


eng
Hotel LION is a new hotel located at 7-nth kilometer of Ulcinj Big beach. Aside from a city but located, at the heart of Big beach, in Stoj, hotel “LION” is a genuine place for your vacation. Because is far away from the city your tranquility is guaranteed. At the nearness, 5 minute away from hotel, you will find best beaches, Copacabana and Safari.
Hotel “LION” is one of the newest hotels in Ulcinj, its a modern, dynamic and guest oriented hotel. At our hotel you will find all what you need for a perfect vacation.
Hotel have terrace with 100 places, restaurant with 40 places, its own garage – parking for all hotel guests.
Capacity of hotel is 85 beds in 30 rooms. Detailed information about accommodation you will find at the page dedicated for this.


Hotel LION je novosagradjeni hotel koji se nalazi na sedmom kilometru ulcinjske Velike plaze. Odvojen od grada ali smjesten u srcu Velike plaze u naselju Stoj hotel “LION” je pravo mjesto za Vas istinski odmor. Odvojenost od grada pruzice Vam potrebni mir za vas potpuni odmor, a blizina nekoliko atraktivnih plaza od kojih bismo izdvojili poznatu Copacabanu ali i plazu Safari pruza vam priliku da sto manje vremena provedete na putu i u guzvama, a sve vise na plazi uzivajuci u ljepotama ulcinjskog podneblja.
Hotel “LION” je jedan od najnovijih hotela u Ulcinju pa samim tim hotel koji je savremen, funkcionalan i prije svega orijentisan da svojim gostima pruzi najbolju mogucu uslugu i sadrzaje potrebne za potpuni uzitak tokom odmora.
Hotel posjeduje terasu sa 100 mjesta, restoran sa 40 mjesta, sopstveni parking-garazu za sve goste hotela.
Kapacitet hotela je 85 lezaja rasporedjenih u 30 soba. Detaljne informacije o smjestaju pogledajte na stranici smjestaj.
Nadamo se da svo Vam ovim putem pomogli u upoznavanju sa nasim hotelom. Ukoliko imate dodatnih pitanja molimo vas da nam se obratite putem telefona ili maila a mi cemo vam svakako izaci u susret.
alb.png
PER HOTELIN:
Hotel “LION” është hotel i cili gjindet 7 kilometra nga Plazha e madhe.
Ne periferi të qytetit por në mes te zemrës së Plazhës së madhe, në vendin e quajtuar Shtoj, hoteli LION është zgjidhja juaj më e mire. Largimi nga qyteti do t ju ofrojë qetësinë për një pushim të vërtetë, ndërsa afërsia e plazhave atraktive ndër të cilat mund të përmendim Copacabanen, por edhe plazhin Safari, ju japin mundësinë që sa më pak kohë të kaloni në rrugë në mes të guzhbave, e sa më tepër në plazhat e qytetit te Ulqinit.
Hoteli “LION”, është një ndër hotelet më të mire në Ulqin, i modernizuar, funkcional dhe mbi të gjitha i orijentuar në atë mënyrë që klijentëve të vet i ofron shërbimet cilësore që nevojiten për pushim të këndshëm.
Hoteli mban kapacitetin e 100 terasave, restoranin rreth 40 vende, parkingun e vet për të gjithë turistët. Poashtu në kapacitetin e hotelit vlen të përmendet që disponon me rreth 85 shtretër në 30 dhoma.
AKOMODIMI:
I ri, modern dhe sipas turistëve i orijentuar, hoteli “LION”, përmban një ndër pikat me të rëndësishme sic janë akomodimi kvalitativ dhe shërbimi në nivel të duhur.
Akomodimi në hotelin “LION”, është i organizuar në apartmane dhe dhoma të thjeshta. Duhet të përmendim që pa ndyshim në madhësinë e dhomave dhe apartmaneve, secila dhomë apo apartman përmban kondicionerin, minibarin, sat-tv dhe rrjetin e internetit.
Profili i akomodimit është:
* 3 apartmane
* 9 dhoma me shtretër francez
* 6 dhoma 2 shtretëse
* 6 dhoma me shtretër francez dhe me shtretër ndihmues
* 6 dhoma me shtretër francez dhe me 2 shtretër ndihmues
de
Das Hotel “LION” ist ein Hotel befindet sich im 7-n-te km von Ulcinj Fett Strand. Abgesehen von einer Stadt, sondern befindet sich im Herzen von Big Strand, in Stoj, im Hotel “LION” ist ein echter Ort für Ihren Urlaub. Da ist weit weg von der Innenstadt Ihre Ruhe ist garantiert. In der Nähe, 5 Minuten vom Hotel entfernt, finden Sie am besten Strände, die Copacabana und Safari.
Das Hotel “LION” ist eines der besten Hotels in Ulcinj, sondern mehr eine moderne, dynamische und Gast orientierten Hotel. In unserem Hotel finden Sie alles, was Sie brauchen für einen perfekten Urlaub.
Das Hotel hat Terrasse mit 100 Plätzen, ein Restaurant mit 40 Plätzen, eine eigene Garage – Parkplätze für alle Hotelgäste.
Kapazität des Hotels ist 85 Betten in 30 Zimmern. Detaillierte Informationen über Unterkunft finden Sie auf der Seite gewidmet ist.
UNTERKUNFT:
Neu, modern und Gast orientierten Hotel, wie das Hotel “LION” in den Inhalt des Hotels sind mit komfortablen und qualitativ hochwertige Unterkunft. Möchten, geben nur eine Alternative für unsere Gäste und das ist wieder zurückkommen, im Hotel “LION” wurde konzipiert, um maximalen Komfort für einzigartige Vergnügen.
Anfang im Hotel werden Sie das Gefühl, dass alle in diesem Hotel orientiert sich an Gast.
Unterkunft im Hotel “LION” ist in Wohnungen und Zimmern. Alle Appartements und Zimmer sind mit Klimaanlage, Minibar, Sat-TV und Internet-Anschluss.
Profil des Hotels Unterkunft:
* 3 Wohnungen
* 9 Zimmer mit Doppelbett
* 6 Zimmer mit zwei Betten
* 6 Zimmer mit Doppelbett und ein Zusatzbett
* 6 Zimmer mit Doppelbett und zwei Zustellbetten.